Sekulamotohurt – blog o motoryzacji i mechanice Usługi motoryzacyjne BMW X2 w leasingu – niezwykle korzystna oferta

BMW X2 w leasingu – niezwykle korzystna oferta

Wybór samochodu zawsze powinien być związany z dokładnym zaznajomieniem się użytkownika na rynku motoryzacyjnym, gdyż ceny tych samych modeli mogą się od siebie drastycznie różnić. Wynika to nie tylko z założeń finansowych do wypracowania w skali roku bądź miesiącu w konkretnym salonie, ale także z oferowanych przez niego form płatności.

Wbrew pozorom należności uregulowane od razu za gotówkę, bądź rozłożone na comiesięczne raty spłacane przez kilka lat (zgodnie z podpisana umową), wcale nie są najlepszym wyborem dla klienta. Zdecydowanie ciekawszą i korzystniejszą opcję stanowi leasingowanie wybranego pojazdu. Za przykład może służyć BMW X2 w leasingu, które dostępne jest w tym przypadku na niezwykle obiecujących warunkach.

Leasing – podstawowe założenia i zasady

Ze względu na preferencje klienta, jego potrzeby i możliwości salonu zasady ściśle określone przez umowę w wielu przypadkach mogą się od siebie znacznie różnić. Swobodne dostosowanie parametrów, zarówno w przypadku BMW X2, jak i innych aut zależy między innymi od następujących czynników:

  • wkładu własnego – jego docelowa wartość uwzględnia od 0 do 35% całkowitej wartości wybranego pojazdu.
  • waluty, w której następuje transakcja.
  • długości okresu finansowania – zazwyczaj od 24 do 60 miesięcy, chociaż niektóre z firm zgadzają się na wydłużenie tego czasu o 2 lata, jednak ustalane jest to na samym początku.
  • oprocentowania.
  • całkowitego kosztu finalnego, uzależnionego zarówno do długości okresu finansowania, jak i od wcześniej zadeklarowanego przebiegu w kilometrach w skali roku.

Przed zakończeniem umowy zazwyczaj leasingodawca kontaktuje się klientem w celu przedstawienia mu dogodnych możliwości zamknięcia kontraktu oraz omówienia wariantów zmiany pojazdu na inny.

BMW X2 – multum korzyści

Wersja BMW serii X2 w leasingu to nieograniczone możliwości. Dzięki komfortowej umowie klient ma szansę stać się posiadaczem samochodu osobowego typu crossover o wyjątkowej, atletycznej sylwetce i rewelacyjnych osiągach. Produkowany od 2018 roku model wyróżnia się na tle innych niezwykłą dynamiką jazdy i zwinnością. Charakteryzuje do również niskie zużycie paliwa w cyklu mieszanym oraz względnie mała emisja dwutlenku węgla.