Czym cechują się opony Kormoran?

kormoran all season

Kormoran to polski producent ogumienia, który oferuje opony klasy średniej. Cieszą się one sporym uznaniem na rynku, gdyż bazują na dobrej jakości i atrakcyjnej cenie. Kormoran All Season spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Producent podążą za zmieniającymi się trendami rynkowymi i zapewnia niezawodne opony całoroczne i sezonowe. Co warto wiedzieć o tej firmie? Jakie opony spełnią nasze oczekiwania? O czym pamiętać podczas zakupu?

Kilka słów o marce

Kormoran to marka, która jest znana w wielu krajach europejskich. Aktualnie firma wchodzi w skład grupy Michelin. Co ciekawe, Kormoran powstał w 1999 roku. Historia wiąże się z fabryką Stomil Olsztyn, gdzie powstały pierwsze modele opon. Nie zapominajmy o tradycji Olsztyńskich Zakładów Opon Samochodowych, działających na rynku od 1961 roku. Największym sukcesem firmy jest produkcja opon radialnych do aut dostawczych i ciężarowych. W latach dziewięćdziesiątych Stomil Olsztyn przejęła grupa francuska Michelin. Po pewnym czasie pierwotną nazwę Stomil Steel zmieniono na Kormoran. Nawiązuje ona do dziedzictwa naturalnego Warmii i Mazur. 

Kormoran All Season

Opony Kormoran All Season cieszą się bardzo dużą popularnością na rynku. Kierowcy doceniają fakt, że mogą liczyć na dobrą jakość i atrakcyjną cenę. Proces zakupu bywa niełatwym zadaniem, dlatego warto skorzystać z pomocy specjalisty. Sprzedawcy posiadają wiedzę o dostępnych oponach, dzięki czemu z powodzeniem zakupimy to, co spełni nasze oczekiwania. Kormoran All Season są gwarancją jakości i bezpieczeństwa.