Sekulamotohurt – blog o motoryzacji i mechanice Motoryzacja Opny efficientgrip performance 2 – doskonałe prowadzenie i stabilność jazdy

Opny efficientgrip performance 2 – doskonałe prowadzenie i stabilność jazdy

efficientgrip performance 2

Uzyskaj doskonałe osiągi i fantastyczne, dłuższe przebiegi dzięki nowej, letniej oponie mieszanej Goodyear efficientgrip performance 2, przetestowanej i certyfikowanej przez TÜV SÜD. Jedź pewnie z lepszą stabilnością na zakrętach dzięki wysokiej elastyczności bieżnika i lepszej konstrukcji.

Efficientgrip performance 2 z krótszą drogą hamowania

Prowadź z pewnością siebie dzięki doskonałemu prowadzeniu i lepszej stabilności na zakrętach. Opona efficientgrip performance 2 oferuje krótszą drogę hamowania na mokrej i suchej nawierzchni bez uszczerbku dla osiągów, a większe żebra w środku zapewniają doskonałe prowadzenie i płynną kontrolę nad pojazdem. A jakby tego było mało, opony efficientgrip performance 2 zostały wykonane z technologią Mileage Plus, która zapewnia im 20% dłuższą żywotność, dzięki czemu możesz cieszyć się około dodatkowym rokiem na drodze przed ich wymianą.

Efficientgrip performance 2 – innowacyjna technologia

Nowa opona efficientgrip performance 2 wykorzystuje najbardziej innowacyjną technologię Goodyear w zakresie przebiegu plus, aby zapewnić maksymalną trwałość, łącząc jednocześnie wiodące w swojej klasie osiągi na mokrej nawierzchni. Opony te posiadają znacznie lepszy przebieg (tj. do osiągnięcia legalnego limitu zużycia bieżnika) w porównaniu z czterema nowoczesnymi projektami konkurentów z letniego segmentu HP (Michelin Primacy 4, Continental PremiumContact 6, Bridgestone Turanza T005, Pirelli Cinturato P7 Blue) oraz charakteryzują się:

  • stabilnym prowadzeniem na suchej nawierzchni,
  • dobrym hamowaniem na mokrej nawierzchni,
  • doskonałą równowagą między osiągami a oszczędnością paliwa.