Sekulamotohurt – blog o motoryzacji i mechanice Auta i części Całoroczne opony Navigator 3 – czy warto je stosować?

Całoroczne opony Navigator 3 – czy warto je stosować?

opony

Rosnąca popularność opon całorocznych sprawiła, że nasz rodzimy producent zdecydował się na wypuszczenie opon przeznaczonych zarówno na zimę, jak i lato. Kupić je można w bardzo atrakcyjnej cenie, ale czy faktycznie umożliwiają pokonywanie kolejnych kilometrów w zmieniających się warunkach atmosferycznych?

Opony Navigator 3 od Dębicy – wady i zalety

Opony Dębica cieszą się ogromnym zainteresowaniem w naszym kraju. Bez wątpienia ich największą zaletą jest niska cena. Za komplet opon potentatów branży zapłacić trzeba przynajmniej kilkaset złotych więcej. Czy jednak opony Dębica (https://www.miwan.pl/szukaj/?marka=D%C4%99bica) są gorsze od topowych modeli innych producentów? Niekoniecznie.

Przeglądając opinie o Navigator 3, zauważyć można, że są chwalone za bardzo dobrą przyczepność na śniegu. Nie mniej skuteczne są w warunkach letnich. Nieco gorzej sprawują się na mokrej nawierzchni (klasa C), ale i tak w testach wypadają bardzo dobrze.

Navigator 3 to:

  • Niska cena,
  • dobra jakość,
  • produkt polski.

Czy warto kupić droższe opony?

Na rynku znajdziemy wiele produktów, które przeznaczone są do samochodów osobowych różnych marek. Różnią się one nie tylko jakością, ale przede wszystkim ceną. Po przeanalizowaniu testów wydaje się, że całoroczne opony Dębica zapewniają bardzo dobrze warunki jezdne. Umożliwiają bezpieczne pokonywanie zakrętów zarówno w warunkach mokrych, jak i suchych. Zapewniają całkiem skuteczne hamowanie i wydaje się, że z powodzeniem można zastosować je w każdym pojeździe osobowym.

Być może inne firmy zapewniają odrobinę lepszą trwałość swoich produktów, ale w podobnej cenie nie znajdziemy opon lepszych od produkowanych przez firmę Dębica.