Sekulamotohurt – blog o motoryzacji i mechanice Usługi motoryzacyjne Gdzie można zorganizować imprezę dla pracowników?

Gdzie można zorganizować imprezę dla pracowników?

tor Wschodzący Białystok

Tradycyjne imprezy integracyjne powoli odchodzą już w zapomnienie. Tak, nadal organizuje się takie zabawy, ale pracodawcy chcą czegoś jeszcze, dzięki czemu mogą zapewnić swoim podwładnym jeszcze większą ilość rozrywki. Wśród takich pomysłów mogą znaleźć się wyścigi gokartami lub specjalnymi samochodami wyścigowymi. Pora na to, aby odwiedzić tor kartingowy Poznań.

Integracja na torze wyścigowym

Taka forma rozrywki przyciągnie na pewno dużą ilość chętnych osób. Można być nawet zaskoczonym tym, ileż to pracowników zadeklaruje chęć uczestnictwa w takich wyścigach. Chociażby, jeżeli chodziło tylko o gokarty, które są nieco tańszą formą wyścigów. Za drogie samochody wyścigowe trzeba zapłacić większe pieniądze. Z powodzeniem można jednak zatrzymać się na gokartach, organizując wyścigi. Pracodawca powinien pomyśleć chociażby o upominkach dla zwycięzców, którzy będą na torze dawali z siebie wszystko.

Dlaczego wyścigi?

Poznań tor kartingowy to miejsce, które może pokazać, jakie emocje siedzą w ludziach. Kto tak naprawdę jest tą najbardziej energiczną osobą, która chce postawić na swoim. Takie wyścigi mogą pomóc wskazać, kto jest liderem i powinien przewodniczyć całej grupie. Pracodawca może być zaskoczonym tym, jakie emocje wychodzą z człowieka, który to naprawdę będzie doskonale bawił się na wyścigach.